#1 2009-11-15 10:34:29

...

Administrator

Punktów :   

...

Nie jestem nikim doświadczonym w świecie Capoeira. Szczerze mówiąc to ćwiczę od całkiem niedawna. Od pierwszego wejrzenia jednak wprost zakochałem się w tej Sztuce, kiedy tylko ujrzałem Ją na swojej drodze.
W sieci brakowało mi tylko forum poświęconego tej dyscyplinie, które nie dość nie byłoby związane z konkretną academią, to jeszcze jakoś profesjonalniej prowadzone. Wyjścia nie miałem - postanowiłem zabrać się za to osobiście
Mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu for, dlatego razem z nim chciałbym stworzyć coś więcej, niż zdołało mi się odnaleźć w internecie.

Capoeira, z tego, co widziałem, przedstawiana była jako sport, a rozmowy polegały na przestawianiu, jakiego to się nie ma doświadczenia w Capoeira i jakie techniki się potrafi. Na forum sztuk walki (nie pamiętam dokładnego adresu) znalazłem jednak jeden temat, który mi się spodobał: capoeira vs inne sztuki walki. Właśnie tego typu dyskusje byłyby tutaj wskazane.
Zabrakło mi legend, tradycji i innych aspektów, które są przecież duszą Capoeiry. A tu dusza jest w końcu nieśmiertelna, nie ciało.
Ale nie będę z góry ustalał, co takiego tutaj powinno się znaleźć: niech forum żyje własnym życiem. A raczej, niech zacznie, wraz z pojawieniem się użytkowników chętnych na dyskusje.

Axe!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nemesiswow.pun.pl www.psychologia-czlowieka.pun.pl www.infstorun.pun.pl www.gwardiasqd.pun.pl www.neurokognitywistyka.pun.pl